1. Anasayfa
  2. Reklam

Ariston Servisi

Ariston Servisi
Ariston Servisi
0

Ariston onarım yapmak için en kaliteli ekip çalışanlarımıza iletiyor ulaştırıyoruz. Uzmanlık alanımızda sizlere destekle vermek ve sorunları gidermekte var dürüst ve kaliteli hizmet veren çalışanlarımız için bildiğiniz tüm onarım sistemleri ile değerli ürünlerinizin sorunlarını giderelim.

Ariston Servisi

Tüketicilerimizin önemli oranda tamir hizmeti almasını çok istiyoruz önemli oranda derken. gerçekten piyasadaki tamirciler işini ciddiye almadan teknik hizmet vermeye çalışıyor.
Bu durumda Siz verin güvenli bir şekilde teknik destek almasını çok isteriz işi bilinçli ve personellerimizin prensipli yönleri ile sizlere göndereceğiz.

Ariston Servis

Ariston servisi Türkiye’nin tercih edilir markalarından bir tanesi. Ama maalesef ekonomik koşullar ve piyasaların karışık olması sebebiyle bu marka Türkiye’den çekilme ve servislerini kapatma kararı aldı.

Bu karar sonrasında Mağdur olan müşterilere bizlere destek vermek için hizmetler göndereceğiz. Hangi marka olursa olsun Ariston Indesit Hotpoint bütün markalar için çalışma prensibi ve bilgisi ile ustalarımızın sizlere göndereceğiz. Bu profesyonel markanın en değerli ve en önemli özelliği müşterileri memur etmesi ve müşterilere uygun fiyatlara ekonomik sayılabilecek düşük bütçelerle tamir hizmeti sunması. Bu sebeple bizleri tercih eden tüm tüketicileri sonu ne olursa olsun uygun fiyatlara değerlendirilebilir en önemli tamir hizmetini yerinde gerçekleştireceğiz. Kombi Servisi Beyaz eşya servisi desteği almak isterken çalışan kadromuzu sizler için göndermek istemekteyiz. Ariston Servisi için de firmamız yanınızdadır.