1. Anasayfa
  2. Reklam

Bosch Servisi

Bosch Servisi
Bosch Servisi
0

Bosch Servisi için İstanbulda bilinen en değerli, kapsamlı ve kusursuz hizmetlerden bir tanesiyiz. Sizler için her türlü destekleri sucağız.

Bosch Servisi

Sizlerden istediğimiz hiçbir destek yok. Bosch Servisi Alışılmışın dışında tamir desteği ve kusursuzluk örneği veren hizmetleri adresinizde bulabilirsiniz. Her tüketici tamirciyi seçme ve hangi Usta ile çalışma yapacağını kendisi belirleyebilir, aldığı teknik servis tamamı ile 1 sene garantilidir hangi firma olursa olsun satış sonrası hizmetlerde vermiş olduğu hizmet ve değiştirdiği parçaya 1 sene garanti sunmak zorunda.

Bosch Teknik Servisi

Profilo markası için aldığınız tüm beyaz eşya servisleri ve beyaz eşya bakım hizmeti dahil olmak üzere aksesuar yedek parça ve kusursuz bir tamir hizmetinin ardından sizlere sunulacak Garanti belgesini mutlaka saklayın.

Her türlü çalışma ve kabiliyetli iş bilgisine sahip personeller bulundurmamaktayız sorunsuz bir şekilde sizlere hizmet sunan personellerimiz iş güvenlik eğitimleri ve mesleki yeterlilik eğitimleri tamamlanmış Ehil çalışanlardan oluşur.

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Destekler ne olursa olsun sonucunda sizlere güleryüzlü hizmet vermek zorundayız bosch-siemens-profilo adına elimizden gelenin her zaman çok fazlasını yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Çalışanlarımızın tümü SGK güvencesi kapsamındadır ustalarımızın tamamında Usta öğreticilik belgesi ve ustalık belgesi bulunur. Bosch Servisi kapsamında kullandığımız ürünlerin tümü orijinal yedek parçalardır. Bu parçalar kesinlikle yerinde tamir edilen değerli parçalardır.