1. Anasayfa
  2. Genel

Bu müzeye görmek isteyen çırılçıplak soyunuyor

Bu müzeye görmek isteyen çırılçıplak soyunuyor
Bu müzeye görmek isteyen çırılçıplak soyunuyor
0

Dünyada birçok şehir var. Bu şehirlerin neredeyse hepsinin bir müzesi var. Kuşkusuz, gezginlerin zaten ziyaret ettiği yerlerden biri en güzeli. Bu müzeye görmek isteyen çırılçıplak soyunuyor Ülkelerin tarihi, sanatı ve kültürü hakkında bilgi edinmek için ziyaret edilmesi gereken yerlerden biridir. Ancak bazı ülkelerde çok tuhaf ve ilginç müzeler var. Şimdi size Fransa’nın Avrupa ülkesinde ilginç bir müze anlatacağım.

Bu müzeye görmek isteyen çırılçıplak soyunuyor

Avrupa’nın en önemli ülkesi olan Fransa’nın başkenti çok ilginç bir müzeye sahiptir. Bu müzenin adı Palais de Tokyo Müzesi’dir. Bu müze 5 Mayıs 2018’de açıldı. Ama çok ilginç ve garip bir kural var. Çünkü bu müzeyi ziyaret etmek için çırıl çıplak olmak zorundasınız.
Nisan 2018 itibariyle, müze yetkilileri şu ifadeyi yapmıştı:

“Sanatseverlerin yeni sergilerini çıplak olarak ziyaret edebileceğini açıkladı.” Bu tepki ile oldukça garip ve çok hoş karşılandı. Ancak 5 Mayıs 2018’de, açılışta çok az kişi katıldı. Çıplaklar ve problemi duymayı seviyorum, evet müze sergisini çıplak olarak ziyaret ettiler. Ancak, bu müzeyi ziyaret eden beş kişi, ülkedeki Paris Nude Association üyesiydi. Zaten bu sergi ile müze sergisi yapıldı.

Bu müzenin açılışı nedeniyle ziyaretçi sayısı çok düşük olmasına rağmen, müze yetkilileri önümüzdeki günlerde bu sayının artacağını düşünüyor. Bu müzeyi ziyaret etmek için çok cesur ve sanatsal olmanız gerekiyor.Bu müzeye görmek isteyen çırılçıplak soyunuyor  Eğer buraya düşerseniz ve böyle bir kuralı yapacağınıza inanıyorsanız, bu ilginç sergiyi ziyaret edin.