1. Anasayfa
  2. Reklam

Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel Mutfak
endüstriyel mutfak
0

Endüstriyel Mutfak Araç ve Gereçleri

Otel, hastane, restoran ve okul gibi alanların yoğun tempoya maruz kalan en önemli bölümleri mutfaklardır. Mutfaklarda işin seri yapılması son derece önemli ve faaliyetin devam etmesini sağlayan özelliklerdendir. İstanbul ilinde endüstriyel mutfak ürünleri alanında hizmet veren Vista Makine, faaliyet konularını Vistamakine.com adresinde sergiliyor. Sektör içinde 10 yıldır zirvede olan firma, başarılı çalışmaları ve hizmet verdiği farklı platformlarla beğeni sağlıyor.

Endüstriyel Taşıma Arabaları

Vista makine, pasta yapım ürünleri, endüstriyel pişirme makineleri, kıyma çekme makineleri, kahve ve çay makineleri ve mutfak için gerekli olan tüm materyallerin üretim, satış ve pazarlamasını yapıyor. Ücretsiz kargo hizmetiyle tüm adreslere ürün gönderimi yapıyor. Üretim aşamasından itibaren, üretmiş olduğu tüm cihaz ve araçların verimli çalışması için projeler üretiyor. Her türlü kurumsal ve özel sektör mutfaklarına uyum sağlayan ürünleri kullanım kolaylığı bakımından, gıda üretiminde kısa sürede işler çıkarılmasına olanak sağlıyor. Firmanın özel üretimi olan taşıma arabaları da dizaynı bakımından özel ve göz alıcı olarak dikkat çekiyor.

Endüstriyel Ürün Tasarımında Nitelik Ve Kalite

Vista Makine ürünlerinin tamamında yenilikleri ve teknolojiyi kullanıyor. Pratik kullanımlı ürünlerini kullanıcısına sorun çıkarmayacak türden projelendiriyor. Üretim, satış ve servis hizmetleriyle müşterilerinden tam puan alıyor. 7/24 müşteri desteği veren firma, nitelikli ürün ve makineleriyle beğeni topluyor.

Satış Sonrası Ürün Desteği

Sanayi tipi buzdolabı, fırın, bulaşık ve çamaşır makinesi üretimlerine yıllardır devam eden firmanın müşteri portföyünü özel ve kurumsal firmalar oluşturuyor. Firmanın üretimini yaptığı endüstriyel mutfak ürünleri kalitesi, görsel dizaynı ve üretim özellikleriyle yenilik ve teknolojiyi yansıtıyor. Süreli pişirme ekipmanları, doğrama, yıkama ve kurutma makineleri, ankastre ürünler, fırınlar, set üstü ocaklar ve ürün çeşitliliği Vista Makinenin internet sitesinden incelenebiliyor.

Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com