1. Anasayfa
  2. Genel

İstanbul Anadolu Yakasında Gece Hayatı Rehberi

İstanbul Anadolu Yakasında Gece Hayatı Rehberi
İstanbul Anadolu Yakasında Gece Hayatı Rehberi
0

İstanbul Anadolu Yakasında Gece Hayatı Rehberi İstanbul’ da gece hayatı deyince sadece Avrupa Yakası mı var zannediyorsunuz? İşte size Anadolu Yakası için birbirinden güzel mekânlar.

İstanbul Anadolu Yakasında Gece Hayatı

Avrupa Yakasında yaşanmıyor, Anadolu Yakası da güzel yerlere sahip. İşte Anadolu Yakasında gece hayatı için bir kaç öneri

Kadıköy Gece Hayatı

Arkaoda

Adı niye Arkaoda demeyin, sebebi var. Bulması zor, gidildiğinde ise bırakıp gitmekte zorlanacağınız bir yer. Özellikle çizer dergilerine filan meraklıysanız. Aylık olarak mekanda dergiler mevcut. Havası kendine has, ortamı muhabbetleri de öyle. Bar kısmı sürekli dolu. İlgi ve muhabbet o denli kaliteli. Kaybolmadan bulabileceğinize inanıyorsanız bir deneyin bence. İstanbul Anadolu Yakasında Gece Hayatı  yazımıza yorum yapar mısınız

Bahane Kültür

Kafe – Bar tarzı yerlerden hoşlananlar için ideal yer. İster kahve için, ister buz gibi bir bira. Menü geniş, kapsamlı. Servis iyi, çalışanlar güler yüzlü. Bunları ben yazıyor olsam da mekana gidenlerin yorumları bu yönde. Yeri Kadife Sokak. İç mekan geniş, ferah. Görselliği de o denli iyi.

Dunia

Sıcak, samimi bir mekan. Menüsü zengin. Sıcak & soğuk her şey var. İster yemek için, isterseniz sadece içecekleri için tercih edebilirsiniz. Sanatsal dekorasyon, duvarlar vs. Müzik ziyafeti de yanında cabası. Kadife Sokak’a bakan küçük balkon için yarışıldığını duydum. Acele edin isterseniz.

Bağdat Caddesi Gece Hayatı

Bibuçuk

Sadece müzik değil ya eğlenme şekli. Bazıları da yemek sever. Kanat sevenler vardır illa ki. Bibuçuk onların yeri işte. Tabii menüsü sadece kanat üstüne değil. En iyisi kanat. Burger, salata, makarna gibi çeşitli yemekleri bulmanız mümkün. Tüm bunların yanında bira keyfi için de ideal. Farklı tür onlarca bira mekanda sizleri bekliyor.

Zazie

İtalyan mutfağı sevenler buraya dikkatli baksın. Büyük bahçesi, caddeyi seyretmenize imkan veriyor. Bar kısmında güzel kokteyller ve içkileri zevkinize sunulmuş durumda. İtalyan mutfağı deyince tabii ki pizza ve makarnaları da sıraya girmiş durumda.

Moda Gece Hayatı

Bast Café Kitap

Sanat, muhabbet; yemek ve müzik burada. İçerisinde neler var anlatmaya gerek yok aslına. Yine de kısaca bahsedelim. Bast Café Kitap adı üstünde, kitap kurtları için tasarlanmış bir yer. Tek hitap ettiği kesim onlar değil elbet. Dilerseniz kahvaltı keyfi de sürebilirsiniz. Kahveleri ve diğer içecekleri de tavsiyeler arasında geliyor. Mutlaka deneyin derim.

Moda Deniz Kulubü

Canlı müzik eşliğinde yemek yiyebilir, doğum günü vb. kutlamalar için organizasyon yapabilirsiniz. Denize sıfır olması, müzik ve damak tadınıza hitap etmesi yanı sıra deniz havasıyla da ciğerlerinize hitap ediyor. İstanbul Anadolu Yakasında Gece Hayatı Rehberi ve İstanbul nadide yerleri sizlerle paylaştık