1. Anasayfa
  2. Reklam

Türkiye’nin ilk Mobil App Davetiye Sistemi

Türkiye’nin ilk Mobil App Davetiye Sistemi
Mobil Davetiye
0

Türkiye’nin ilk Mobil App Davetiye Sistemi Hepimiz mobil cep telefonu kullandığımız için, birçok uygulama sayesinde işlerimizi daha kolay yapabilmekteyiz. Özel günler için yapılan hazırlıklar başında davetiye hazırlanması ve misafirlere davetiyelerin ulaştırılması ilk sırada gelmektedir. Birçok kişi bunun için uzun zamanlar harcamaktadır.

Türkiye’nin ilk Mobil App Davetiye Sistemi
Türkiye’nin ilk Mobil App Davetiye Sistemi

Türkiye’nin ilk Mobil App Davetiye Sistemi

Mobil davetiye sistemi sayesinde kendinize daha fazla zaman ayırmış ve istediğiniz tüm misafirlerinizi davetiyeleri anında ulaştırmış olursunuz. Sizlere bu kolaylığı happymedya.com web sitesi sağlıyor. Mobil davetiye seçenekleri ile sizlere tüm organizasyon türleri için örnekleri sunuyorlar. Sizler bu uygulamayı kullanarak davetiyenizi hazırlatabiliyor ve istediğiniz davetiyelerin 2 gün içerisinde dijital olarak size ulaştırılmasını sağlayabiliyorsunuz. Happymedya.com sizden sadece davetiye bilgilerini istiyor ve en iyi davetiyeyi sizler için hazırlıyor.

Mobil Davetiye

İnsanlar, düğün, nişan, sünnet, doğum günü, baby shower, kutlama, mezuniyet, seminer ya da açılış ve etkinliklerinde misafirleri ile bir arada olmak mutluluklarını onlarla paylaşmak ister. İstediğiniz kişilerin organizasyonlara katılmasını sağlamak için mobil davetiye hazırlatabilirsiniz.Türkiye’nin ilk mobil app davetiye sistemi  davetiyelerin digital olarak hazırlanmasını ve mobil cihazlara mesaj olarak gönderilmesini sağlamaktadır. happymedya.com vermiş olduğu mobil davetiye hizmetlerinde çeşitli zamanlarda kampanyalar düzenlemekte ve uygun fiyatlara müşterilerine sunuyorlar. Haziran ayında kendilerine gelen mobil davetiye taleplerini ücretsiz olarak yaptıklarını belirtiyorlar. İstediğiniz davetiye modelini sitesinden seçebiliyor ve istediğiniz bilgilerin yazılmasını sağlayabiliyorsunuz. Beğendiğiniz mobil davetiye örneğini canlı izleme yapabiliyor ve en doğru seçimleri yapabiliyorsunuz.

https://happymedya.com/