1. Anasayfa
  2. Reklam

Açık Kök Badem Fidanı

Açık Kök Badem Fidanı
0

Açık Kök Badem Fidanı

İnsanların vitamin ihtiyacını karşılayan faydalı meyveler, internetten alınabilir. Sitemizde yer alan fidanlar, kargo ile adresinize gönderiliyor. Fidanlık.COM.TR Sizler için Meyve Fidanı Anaçları konusunda organik Fidanlar ve Açık Kök Fidanlar sunmaktadır. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 fidan satış işlemi gerçekleştiriyor. Açık köklü veya tüplü fidanlar, istediğiniz adrese gönderiliyor.

Aradığınız Fidan Çeşitleri Burada

Sanal dünyada fidan satın alma işlemleri için sitemiz aradığınız özelliklere sahiptir. Erik, elma, kiraz, ceviz, elma, böğürtlen, zeytin, keçiboynuzu, kızılcık ve ata sarısı gibi yüzlerce meyvenin fidanı sitemizde sizleri bekliyor. Açık kök badem fidanı çeşitlerimiz uygun fiyat seçenekleriyle satışa çıkıyor.

Açık Köklü Satılan Fidanlar Bizde

Kış aylarında ekilen ve tüplü fidanlara nazaran farklı özelliklere sahip açık kök fidanlar, sitemizde satışa sunuluyor. Eylül ayından Mart ayına kadar ekim işlemi gerçekleştirilen açık kök fidanlar, istediğiniz zaman adresinize gönderiliyor. Kargo işlemleri esnasında özel ilaçlı suya batırıldığı için açık köklü fidanlar zarar görmüyor. Ayrıca kış boyu sulamanıza gerek yok. Açık köklü fidanlar kış aylarının nemli ortamından faydalanarak su ihtiyacını karşılıyor. Bu fidanlar üst kısımdan budanmaktadır.