1. Anasayfa
  2. Reklam

Fikr-i Hayal Sosyal Medya Ajansı

Fikr-i Hayal Sosyal Medya Ajansı
Fikr-i Hayal Sosyal Medya Ajansı
0
Fikr-i Hayal tasarımlarında, yaratıcı düşünce ve teknik arasındaki büyük harmoni ortaya çıkar. Ekibimiz ve müşterilerimiz arasındaki denge, dostluk, samimiyet ve dürüstlük üzerine kuruludur. Yaptığımız işlerde önce iş ortaklarımız ile tanışır ve marka değer yargıları üzerine sohbet eder, daha sonra mevcut marka değerini yükseltmek adına PR çalışmalarına başlar, en son bireysel tecrübelerimizi de işin içine katarak sizlere hedefleriniz için çıktığınız bu zorlu yolda eşlik eder, rakipleriniz arasında öne çıkmanız için çalışırız. Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz her şey için Fikr-i Cafe’de bir kahve içmeye bekleriz. :)

Fikr-i Hayal Sosyal Medya Ajansı

90’lı yıllarda çocuk olmaktan çok zevk aldık, birçok sokak oyunu öğrendik ve teknolojide uzman bir ekipten lanmış bir Adukete aldık. yenilikçi dijital fikirler, dijital stratejiler, yazılım ve mobil uygulama geliştirme oluşturmak için dijital medya kullanır.

Markanızın sosyal medya hesapları için; sosyal medya stratejileri, sosyal medya yönetimi, topluluk yönetimi, çevrimiçi itibar yönetimi, izleme ve sosyal medya rekabet kurgusu.Hedef kitlenizin ve yeni teknolojimizin kullanım alışkanlıklarına göre Web sitenizi baştan tasarlıyor ve odaklıyoruz. Dijital dünyadaki mağazanız emin ellerde. Yeğeninizden daha iyi siteler tasarlıyor ve kodluyoruz Bu arada sizler için kaliteli Sosyal Medya Ajansı, Reklam Ajansı , sosyal medya yönetimi gibi ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Tasarımı Hayatımızın bir parçası ve felsefesi haline getirdik, mottomuz tasarım aşkına dedik. Bu aşkı sizlerle de paylaşmak istedik.

  • Telefon: 0232 445 50 88
  • Mail: bilgi@fikr-ihayal.com
  • Adres: Şaireşref Bulvarı No.18 Altay İş Merkezi Kat:6/604 Çankaya, İzmir