1. Anasayfa
  2. Reklam

Franke Servisi

Franke Servisi
Franke Servisi
0

Franke Servisi Anında çözüm üretmek için çalışan Servis Asia, Franke markalı cihazlarınıza bir yıl garantili teknik servis hizmeti verir. İstanbul anadolu yakasına hizmet veren Servis Asia çağrı merkezlerimizden arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Onarılması ihtiyaç duyulan beyaz eşyalarınız, ankastreleriniz ve kombileriniz için Ümraniye servisi için bize ulaşın!

Franke Servisi

Hızlı ve güvenilir teknik hizmet anlayışı ile gezici mobil enstrumanları ile aynı gün Franke ürünlerinize servis olanakı. Vermiş olduğumuz hizmetler için Franke Servisi teknik ekip konusunda uzman ekiplerimiz size yönlendirilecektir. Teknik destek ekibimiz sürekli eğitimlere tabi tutulur.

Servis Asia özel servisimizin hizmet verdiği ürünler ;

· Franke Buzdolabı Türkiye .

· Çfakatşır makinası.

· Bulaşık makinası.

· Fırın, davlumbaz.

· Ankastre ürünler servisi.

Anadolu yakasının incisiyiz! Servis Asia Özel Servisini talep ettiğiniz durumda evinize kadar gelecek olan, alanında uzman servis elemanları profesyonel ve ekonomik çözüm sunmaktadır. Aynı gün servis imkânı, kaliteli işçilik, güven eşliğinde, yaşamış olduğunuz problemler için onarım hizmeti sunuyoruz.

Franke Servisi Hızlı, güvenli bir hizmet anlayışı olan firmamız uzun süreden beri sektörde olmanın verdiği deneyim ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Franke Servis Asia firması olarak eşya servisi İstanbul yöre semtlerine beyaz eşya arıza servisi hizmeti vermekteyiz.

Servis Asia ; Franke Servisi marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış yahut bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile denetim ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Franke Servis Asia olarak satın alan memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız teknik hizmetleri şunlardır;

· İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.

· Doğru, yerinde ve süreında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.

· tamir sonrası ürünü sizinle birlikte denetim ederiz.

· Randevuya vakitında gideriz.

· Müşterilerimize yedek aygıt tahsis ederiz.

· Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız. Servis Asia Acil Servisi %100 emin, uzman yetkili ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

Franke Özel Servisi hizmetlerimizden yararlanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Servis Asia 0216 469 34 35