1. Anasayfa
  2. Gezilecek Yerler

Balayı Tatili İçin 5 Öneri

Balayı Tatili İçin 5 Öneri
Balayı Tatili İçin 5 Öneri
0

Çiftlerin en heyecanlı ama bir yandan da en stresli dönemleri olan düğünden sonra tatil gelmektedir.Balayı Tatili İçin 5 Öneri  Aklınızda hala bir fikir oluşmadıysa birkaç öneri verebiliriz;

Balayı Tatili İçin 5 Öneri

  1. Mavi Yolculuk

Özellikle deniz seven insanlar için tekne turları düşünebilirsiniz. Bir yandan denizin mavi sularını seyrederken bir yandan da güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Eşinizle beraber mavi tur çok güzel bir hatıra olacaktır.

 2.Her şey Dahil Otelleri

Erken rezervasyon seçeneğiyle ekonomik bir balayı geçirebilirsiniz. Buradaki her şey dahil otellerde size özel hazırlanan ikramlar bulunmaktadır. Akşamları otellerin eğlenceleri, konserler gibi etkinlikler de sizi karşılıyor olacaktır. Balayı Tatili İçin 5 Öneri İster denizde ister sahilde serin suların tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle Antalya, İzmir, Bodrum, Çeşme, Alaçatı gibi il ve ilçelerde uygun fiyatlı her şey dahil balayı konsepti otelleriyle güzel bir tatil sizleri bekleyecektir.

 3.Doğanın İçinde…

Özellikle doğa severler için ormanın içindeki villa apart tarzındaki oteller en güzel dinlenme seçeneği olacaktır. Eşinizle beraber burada doğa yürüyüşleri yapabilir. Bisiklete binebilir. Doğadaki tüm oksijeni içinize çekebilirsiniz. Özellikle sabah erken saatlerde kalkmayı seviyorsanız eşinizle beraber güneşin doğuşunu izleyebilirsiniz. Bolu gibi ülkemizin güzel şehirlerinde böyle yerleri bulabilirsiniz.

 4.Kış Gelini ve Damat’ı İçin…

Hepimiz genel olarak yaz düğünü yapsak da kış düğünü severler için kaplıca otellerinde keyif yapmak mümkündür. Balayı Tatili İçin 5 Öneri Afyon; gibi illerimizde genellikle kaplıca oteli bulabilmek mümkün olmaktadır. Aynı zamanda kayak için de mükemmel bir fırsat olabilir bembeyaz bir tatil yaşayabilirsiniz. Uludağ; Palandöken, Ilgaz gibi şehirlerde tatilinizi daha da güzel bir hale getirebilirsiniz.

 5.En Ekonomik Balayı

Düğün telaşesi; damat ve gelinliği derken ekonomik durumunuz balayı için uygun olmayan bir hale geldiyse yeni evinizde eşinizle beraber romantik bir akşam yemeği yiyebilir, En sevdiğiniz filmi beraber izleyebilirsiniz.