1. Anasayfa
  2. Genel

Lens Fiyatları

Lens Fiyatları
0

Lensoptikal Optik Lensleri

İstanbul’da 2010 yılından beri hizmet veren Lensoptikal Optik firması tamamen orijinal lenslerin satışını yapıyor. Firma tarafından üretilen lensler lens ihtiyacı duyan kişiler tarafından güvenle kullanılabiliyor. Merkezi İstanbul’da olan firma açmış olduğu lensoptikal isimli web sayfası üzerinden müşterilerine ulaşmayı hedefliyor. Web sayfası üzerinden kredi kartıyla yapılan lens alışverişlerinde ayrıca taksit imkanı sunuyor.

Lensoptikal Lens Fiyatları

Lensoptikal optik firması farklı göz rahatsızlıkları için kullanılan lenslerin satışını gerçekleştiriyor. Lens satın almak isteyen kişiler ürün sipariş sayfasına reçetelerini de yükleyerek lens satın alabiliyorlar.

Firma tarafından satışa sunulan lens çeşitleri şunlardır;

  • Şeffaf Lensler.
  • Multifocal Lensler.
  • Günlük Lensler.
  • Renkli Lensler.
  • Astigmatlı Lensler

Farklı marka ve modellerde bulunan bu lenslerden satın almak isteyen kişiler ürün sipariş sayfasında gerekli bilgileri girerek ürünleri sipariş edebiliyorlar. Ayrıca lensler için solüsyonları da Lensoptikal optik firmasına ait satış sayfasından alabiliyorlar. Ürünlere ait sipariş sayfasında ürünün içeriği ve özellikleri hakkında da bilgi sahibi olabiliyorlar. Ayrıca kişiler isterlerse firmanın kampanyalı lens paketlerinden satın alabiliyorlar.

Astigmatlı Lensler

Lensoptikal optik firması tarafından satışa sunulan bu lensler astigmat rahatsızlığı olan kişilerin kullanımı için özel olarak üretilen lenslerdir. Bu lensler rahat kullanımları sayesinde astigmat nedeniyle ortaya çıkan görme sorunlarını ortadan kaldırarak kişilerin lenslerle kaliteli bir görüşe sahip olmalarını sağlıyor. Astigmat rahatsızlığı olanlar reçetelerini sipariş sayfasına yükleyerek gözlerindeki soruna uygun lenslerden satın alabiliyorlar. Satın alınan bu ürünler uzun süreli kullanımlara uygun oluyor. Ayrıca kişiler isterlerse ürünlerin fiyatlarını 2 taksit şeklinde de ödeyebiliyorlar.

İletişim Bilgileri

Merkez: Lensoptikal Fatih Mah. Velioğlu Cad. No:64/B Bağcılar
Vizyon optik inönü mh 428. sk no:3/b Bağcılar istanbul

T. +90 212 630 89 39 (Hafta içi 9:00-17:30)

Whatsap. +90 555 088 75 05 (Hafta içi 9:00-17:30)