1. Anasayfa
  2. Reklam

Zip Perde

Zip Perde
0

Pratik bir kullanım olan, her mevsim hava şartlarına karşı koruyucu şekilde kullanılabilecek, aynı zamanda enerji tasarruflu bir stor perde arayışınız varsa, zip perde tam aradığınız özelliklerde bir ürün. Zip perde sisteminin imalatında, bütün dünyanın en üst teknoloji kabul ettiği yeni sistemler kullanılmıştır. Yeni teknoloji sayesinde farklı özelliklerle donatılan zip perde modeli, perde anlayışını çok farklı bir boyuta taşıdı. Zip perde, modern kullanım özelliklerine sahip olduğu gibi aynı zamanda estetik bir görünüme sahiptir. Ani hava değişimlerine karşı dayanıklı bir üründür. Güneşe, rüzgara ve yağmura karşı koruma sağlar. Ürünün kumaş yapısı, mikro delikli kumaştır ve bu sayede aktif şekilde temiz hava sirkülasyonu sağlar. Temelde stor perde mantığıyla çalışan sistemde, sineklik, jaluzi, tente ve panjur gibi perde sistemleri bir arada kullanılmıştır. Özel ve kaliteli kumaşı ile, dış etkilere karşı üstün direnç gösterici niteliktedir. 

Çeşitli perde modellerinin sahip olduğu özelliklerin tek üründe kullanıldığı zip perde sistemi, farklı renk çeşitleriyle kullanıldıkları alanda estetik bütünlük sağlar. Uzaktan kumandalı kullanım özelliği, kullanıcılara en üstün standartlarda perde kullanım imkanı sunar. Zip perde, hem kişisel mahremiyet hem sağlıklı yaşam hem de çeşitli hava koşullarına karşı korunma için özel fonksiyonların bir araya getirildiği bir sistemdir. Yaz bahçesi ve kış bahçesinden pencere önü ve balkonlara, ofislerden açık teras ve cam tavan üzerlerine kadar birçok alanda kullanılabilmektedir. Perde ihtiyacında zevk ve beğenilere göre birçok alternatif mevcuttur. Ancak hem maliyet hem kullanışlılık hem de görsellik için her ihtiyacı tek başına karşılayabilecek profesyonel bir ürün tercih edilmesi, perde konusunda avantaj sağlar. Dünya tarafından son teknolojide bir ürün olduğu kabul edilen zip perde, herkesin her alanda kullanılabileceği bir sistemdir. Farklı perde çeşitlerinin özelliklerini bir arada sunduğundan, her amaca yönelik olarak kullanılabilir. 

Kullanım, dekorasyon, maliyet olmak üzere en önemli ihtiyaçlar açısından gelişmiş donanımla imal edilen zip perde modeli, sürekli gelişmekte olan perde sektörünün şimdilik en teknolojik ürünüdür. Kaliteli ve dayanıklılığı ile bilinen ürün, çok uzun yıllar kullanılabilecek sağlamlıktadır.

Motorlu Perde Sistemleri