1. Anasayfa
  2. Gezilecek Yerler

Tatil Köylerini Gösteren İnternet Siteleri

Tatil Köylerini Gösteren İnternet Siteleri
Tatil Köylerini Gösteren İnternet Siteleri
0

Tatil Köylerini Gösteren İnternet Siteleri Çalışan ve belirli bir gelir düzeyi olan insanlar, bir yıl boyunca çalışıp yaz sezonunun gelmesini ve iş yerinden hakkı olan yıllık iznini kullanarak kimine göre deniz, kum ve güneşten oluşan, kimine göre köy, doğa ve kuş seslerinden oluşan ya da kimine göre çadır, ateş ve aydan oluşan, tüm yılın yorgunluğunu bir hafta ya da on gün gibi bir sürede atmaya çalışılan, dinlenme umuduyla çıkıp da işe daha çok yorulmuş bir şekilde dönülen kısıtlı zaman dilimine tatil denir.

Tatil Köylerini Gösteren İnternet Siteleri

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi belirli bir gelir düzeyinden bahsettik. Tabii ki tatil demişken ayağımızı da yorganımıza göre uzatmalıyız. Aklımızda ve cebimizde tatil için ayırdığımız belli bir bütçemiz vardır. Bu bütçeye uygun tatil paketini de bulmak otelleri teker teker aramak, bunları not etmek, otel olanakları ya da ulaşım bilgilerini bulmak vs. çok karmaşık gelecektir. İşte bu durumdayken yardımınıza tamamen bu iş için tasarlanmış internet siteleri koşar.

Bir diğer alternatif olarak da eğer bütçemiz çok sınırlı ise doğaya ve doğal işlere biraz da yatkınsak bir kamp tatili yapabilirsiniz. Bunlar için de çeşitli kamp alanları mevcut. Bunlar ile ilgili de internet sitelerinde çeşitli kaynaklar vardır.

Şimdi bu internet sitelerinden bazılarını ele alalım. Bu sayfalar kendi içlerinde faklı site konseptlerine sahiptir.

ETStur.com

Ets Ersoy Turistik Servisleri Anonim Şirketi olarak geçen şirket birçok dalda internet satış hizmeti sağlamaktadır. Bunlardan bazıları Odamax, Jetset, Ucuzabilet ve Otelpuan internet siteleridir. ETStur.com internet sitesi üzerinden dilediğiniz tarih aralığında, dilediğiniz konseptte ve dilediğiniz özelliklerde otel ya da tatil köyünü bulup, dilerseniz ulaşım araçları ile beraber bir paket oluşturup online olarak anlaşmalı kredi kartları ile peşin ya da taksitle satın alabilirsiniz.

Jollytur.com

Club Jolly Turizm Ve Ticaret A.Ş. olarak adı geçen şirket birden fazla internet satış hizmeti veren birden fazla alt grup şirkete sahiptir. Bunların bazıları Jolly Mice, Jolly Creative & Workshop, Vizyon Solution, Beşiktaş Travel, Booking World ‘tür. Jollytur.com internet sitesi üzerinden dilediğiniz tarih aralığında, dilediğiniz konseptte ve dilediğiniz özelliklerde otel ya da tatil köyünü bulup, dilerseniz ulaşım araçları ile beraber bir paket oluşturup online olarak anlaşmalı kredi kartları ile peşin ya da taksitle satın alabilirsiniz.

Trivago.com

Almanya merkezli firma faaliyetine 2005 yılında başlamıştır. Bu internet sitesinde dilediğiniz tarih aralığında, dilediğiniz konseptte ve dilediğiniz özelliklerde otel ya da tatil köyünü bulup, bu otellerin online satışları olan tüm internet sitelerindeki fiyatlarını sizin için karşılaştırır ve en uygun fiyatlısını bulmanıza yardımcı olur. Bu seçeneklerden dilediğinizi seçip yönlendirme ile ilgili firma üzerinden satın almanızı sağlayan bir yapıya sahiptir.

Kamp Alanları İçin

Türkiye’nin doğal güzellikleri ile iç içe bir tatil yapmak isteyenler için kamp alanlarının bulunduğu, size seçimlerinizde yardımcı olabilecek bazı internet siteleri; Booking.com, Neredekal.com, Kampbros.com, Tripadvisor.com.tr olabilir.