1. Anasayfa
  2. Gezilecek Yerler

Erfelek Tatlıca Şelaleleri Nerede, Nasıl Gidilir

Erfelek Tatlıca Şelaleleri Nerede, Nasıl Gidilir
Erfelek Tatlıca Şelaleleri Nerede
0

Türkiye’m benim güzelliklerine şelalerine dağlarına ovalarına nehirlerine canımı feda ettiğim uğruna şehit olmak için can attığım vatanım benim al kırmızı bayrağına kurban olduğum ülkem ; Bugün Erfelek Tatlıca Şelalerinden Bahsedeceğiz Gelelim makaleye

DoğalIığını Koruyan tabiatlar yıllarca saklanmış ve 1997 yılında Erfelek Barajı’nın inşasının ardına açılan yollar, Devlet Su İşleri tarafından keşfedilen Erfelek Şelalesinin harikalarına dönüşmüştür. Dünyadaki bu şelale eşsiz özelliği, toplam 28 küçük şelale içermesidir.Erfelek Tatlıca Şelaleleri Nerede Erfelek Tatlıca Şelaleleri ilçenin en büyük turizm kaynaklarından biridir. Şelale çevresinde gezinti alanları ve kamp için uygun bir yer var. Arkadaşlarınızla ve güçlü doğanızla piknik yapmak hoş bir gün geçirmek için az sayıdaki yerden biridir.

Dünyadaki en güzel yerlerden biri olma yolunda hızla ilerleyen Erfelek Tatlıca Şelaleleri, yerli ve yabancı ziyaretçilerin sayısını her geçen gün artıyor. Doğa meraklılarının sıkça uğradığı bir yer olan bu mekan hem ulaşım hem de geliştirme için çeşitli projelerle önemli çalışmalar yapıyor. Sinop’un en zengin kaynaklarından biri olan Erfelek Tatlıca Şelaleleri, merdiven gibi şekillendirilir ve her adım heveslidir. Hiçbir yerde kuşların birbirleriyle o kadar güzel iletişim kurduğuna şahit olmuyorsun. Erfelek Tatlıca Şelaleleri Nerede , ve Erfelek Tatlıca Şelalelerine Nasıl Gidilir Yükselişinizde, çeşitli boyutlarda, şelale ile karşılaşan, şehrin gürültüsünden uzaklaşan hayat bulacaksınız, yalnızca kuşların ve su sesleri kulaklarınızın üzerinde çalışıyor.

Erfelek Tatlıca Şelaleleri Nerede

Toprakta çeşitli hayvanlarla karşılaşmak da mümkündür, ancak hayvanların çekingen olduklarında kaçmalarına neden olur. Bu nedenle, tekrar gördüğünüz hayvanı birdaha görmeniz imkansızdır.Suyun düştüğü bazı bölgelerde, yerli ve yabancı gezginler tarafından serinlemek için çeşitli derinlik gösteren göletler de kullanılabilir. Ziyaretçiler için bu uygun yerde bir gece kamp yapmak istiyorsanız, yetkililere sadece 5 TL ödeyebilirsiniz.Mavi ve Yeşil’in açılış birliği size refah ve mutluluk getirir ve görünüşe karşı kendinizi kaybedersiniz.

Erfelek Tatlıca Şelalelerine Nasıl Gidilir

Büyükşehir’de yaşayan vatandaşların şiddete maruz kalmaları için her geçen yıl ziyaretçi sayısını artırmaya devam eden Erfelek Şelalesini geçemeyeceğim. Ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ettim Sinop, her yönden güzel, her yönden mutluluk verici, her yönden konfor dolu. Bol bol mutluluk zaten.

Erfelek Tatlıca Şelaleleri Giriş Ücreti 8 – 9 TL.

Erfelek Tatlıca Şelalelerine nasıl gidebilirim?
İyi gidiyor mu? : Sinop’a 45 Km, Erfelek İlçesi’ne 10 Km. Sinop’tan Erfelek’e 30 dakikada otobanla ulaşılabilir. Erfelek şehrinde sık sık sel baskınları olabilmekte.