1. Anasayfa
  2. İstanbul

Galata Kulesi Giriş Ücreti

Galata Kulesi Giriş Ücreti
0

Değerli İstanbul severler, Galata Kulesi Giriş Ücreti İle ilgili yazımızda Sizlere en güzel tarihimizi yansıtan yapıtlardan yer vermeye devam ediyoruz. Bugünkü konumuz.Galata Kulesi aslında Fiyatlarla ile ilgili bilgi vermek istedik.

Galata Kulesi Giriş Ücreti

Turistlerin en çok gezip görmeyi merak ettiği Galata Kulasi, hatta birçok vatandaşlarımızında sürekli gidip görmek istediği önemli istanbul tarihi yapı bu yapı için kısaca galata kulesi giriş ücreti ne kadar? Muhtemel 2019 yılı giriş fiyatları. İşte en çok ziyaret edilen gidilip görülen tarihi yapı olarak söylersek kesinlikle yanış olmayacak. Sevilen ve defalarca ziyaretler alan mekan galata kulesi giriş tarifeleri.

Galata Kulesi

10binlerce turist yerli ve yabancı sürekli yaz kış istanbulu ziyaret etmekte. peki bu ziyaretlerin sonucunda Değerli İstanbulumuzun nerelerini en çok gezip görüyorlar. En başından ilk akla gelen yer tabi kide galata kulesi oluyor. Galata kulesinin biletli geçiş ücreti ne kadar diye aklınızamı takılıyor? işte sorunuzun Yanıtı

Galata kulesi giriş Fiyatı

Kulenin ziyaret açık saatleri saat 9’da başlıyor ve akşam 19’da sona ermekte. Giriş ücretine gelince Vatandaşlarımız için 10 TL, öğrencilerimiz için 5 TL, turistlere ise 25 TL. 5 yaş üstü çocuklar da ücretli. Sarı basın kartı, müze kart ise burada geçmemekte. Umarım sizlere bu mükemmel tarihimizin ücretleri hakkında bilgilendirmiş izdir. Galata Kulesi Giriş Ücreti konusunda aklınıza takılanları yanıtladık her yıl bu yazımızı yenileyeceğiz.