1. Anasayfa
  2. Haberler

Tatile gitmeden buzdolabını ne yapmalı

Tatile gitmeden buzdolabını ne yapmalı
Tatile gitmeden buzdolabını ne yapmalı
0

Yaz aylarında vazgeçilmezimizdir buz dolaplarımız. Genellikle soğuk suyumuzu muhafazada yada dondurmalarımızı depolamada kullanırız. Tatile gitmeden buzdolabını ne yapmalı yaz aylarında buzdolabınızın sorunlarının oluşmaması için genel bir bakım yaptırmak mantıklı olacaktır. goldstar markalı bir buzdolabınız varsa bunu goldstar servisi şirketinden 0216 469 34 35 numaralı firmadan yaptırmanızı öneririz.

Tatile gitmeden buzdolabını ne yapmalı

Aslında bizim sorunsuz buzdolabı kullanımı için birkaç önerimiz var isterseniz tatile çıkacak olan nereye gitsek web sitesi takipçiler imiz için önerilerimizi sıralayalım ;

  1. Öncelikle tatile çıkacağımız tarihe göre gıda alışverişi yapabiliriz, Örneğin 2 hafta önceden 2 haftalık et alışverişi 2 haftalık peynir, yumurta, sebze alışverişi yapabiliriz.
  2. 1. maddedeki önerimin nedeni. Buzdolabınızın fişini çekmenizi isteyeceğim için bir öneridir. Tatile gitmeden buzdolabını ne yapmalı yazımda detaylar.
  3. Planlı alışveriş yaptıktan sonra tatile çıkmadan soğutma ünitemizdeki tüm gıdaları tükettiğimizden emin olun. Sonra buzdolabınızın fişini çekin ve güzelce temizleyin. Kapısını açık bırakarak siz tatilden dönene kadar buzdolabınız dinlenmiş olacak ve İçindeki buzları eriyip tüm kanalları temizlenecek.
  4. Döndüğünüzde fişini takabilir ve buzdolabınızın kapağını kapatabilirsiniz max. 8 saatte buzdolabınız kendine gelecektir.

Tatile gitmeden buzdolabı bakımı

Yukarıdaki sıraladıklarım buzdolabınız dinlenmiş olacak ve nispeten genel bir bakım görmüş olacak, Düzenli olarak buzdolabınızın arka motorunun oradaki, Filtreleri temizlemenizi öneririz. Buzdolabınızın rahat nefes almasını sağlayacağınız bu işlem buzdolabınızın ömrüne ömür katacaktır.

Goldstar Servisi

Resmen Tatile gitmeden buzdolabı bakımını kendiniz yapmış oldunuz goldstar servis ihtiyaçlarınız olursa aşağıdaki gms numarasından da acil destek alabilirsiniz.