1. Anasayfa
  2. Gezilecek Yerler

Yurtdışı Tatili Öneriler

Yurtdışı Tatili Öneriler
Paris
0

Bir tatile ihtiyacım var, yurt dışında bir yerlere gitmek istiyorum diyorsanız eğer, işte size gidebileceğiniz yurt dışı tatil önerileri; sevgili nereye gitsek takipçileri Yurtdışı Tatili Öneriler listemiz aşağıda

  1. Ukrayna
Ukrayna
Ukrayna

Sadece kimlik ile girilebilen Ukrayna gayet ucuz bir ülke ve bu özelliği sayesinde birçok şehri rahatça gezebilmektedir. Ukrayna Türkiye’ye olan yakınlığı, vizesiz ve pasaportsuz girişi, gezilip görülecek pek çok yerinin olması ve ucuzluğu sayesinde çok cazip bir destinasyon seçeneğidir.

  1. Amsterdam
Amsterdam
Amsterdam

Hollanda’nın başkenti Amsterdam çok fazla turist alan tatil merkezlerinden biridir. Şehrin mimarisi ve özellikle, tüm şehri saran su kanalları çok dikkat çekicidir. Bir bisiklet kiralayıp tüm Amsterdam gezilebilmektedir. Yurtdışı Tatili Öneriler arasında bizim favorimiz.

  1. Prag
Prag
Prag

Birçok kişiye göre dünyanın en güzel şehri olan bu yer kesinlikle görülmeyi hak etmektedir. Prag, Çek Cumhuriyeti’nin başkenti ve Orta Avrupa’nın merkezidir. Franz Kafka’nın ve aşıkların şehri Prag, keşfedilmeyi beklemektedir.

  1. Paris
Paris
Paris

Dünyanın en fazla turist alan ve yurtdışı tatili denilince akla ilk gelen yerlerden biridir Paris. Fransa’nın ve modanın başkenti Paris, Eyfel Kulesi, kaldırımlarda ki kafeleri, müzeleri ve hatta mutfağı ile ünlüdür.

  1. Venedik
Venedik
Venedik

Yüzen şehir Venedik, İtalya’da birbirine köprüler ile bağlı 100’den fazla adadan oluşmaktadır. Kanallar arasında yürümek, gondol turları yapmak, dünyanın en eski kafelerinde dinlenmek Venedik denilince akla gelenlerdir.

  1. Tayland
Tayland
Tayland

Listede yer alan bir diğer ucuz ve vizesiz ülke; Tayland! Masaj konusunda akla gelen ilk yerler arasında olan Tayland, tam olarak keşfedilmemiş adacıkları, tertemiz kumsalları ve doğası ile ucuz destinasyonlar arasında yer almaktadır.

Listede popüler şehirlerden, ucuz ülkelere, kültüründen, mimarisine farklılık içeren geniş skalada yurtdışı tatil önerileri yer almaktadır. Yurtdışı Tatili Öneriler Her bir tatil yerinin birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Tüm bu tatil yerleri her sene milyonlarca turist ağırlamaktadır ve potansiyel milyonlarca turist tarafından da keşfedilmeyi beklemektedir.